کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی حجره دار به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌ سایت حجره دار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری حجره دار و سایر خدمات ارائه شده توسط حجره دار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات حجره دار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین حجره داراز سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
 
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های حجره دارمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های حجره دار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات حجره دار اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات حجره دار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به حجره دار  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که حجره دار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد حجره دار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه حجره دار را در پروفایل خود لغو کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. حجره دار به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت حجره دار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. حجره دار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در حجره دار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای حجره دار محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– حجره دار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای حجره دار محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت حجره دار،  حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای حجره دار محفوظ است. حجره دار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت حجره دار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند و یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

سیاست قیمت گذاری

هدف اصلی فروشگاه اینتنتی حجره دار تامین کالاهای مورد نیاز مردم از منابع معتبر و در دسترس قرار دادن آنها با سود بسیار پایین میباشد لزا در فروشگاه حجره دار کلیه کالاها دارای ضمانت اصالت کالا میباشند و با قیمت بسیار پایین و کمترین سود ممکن به مردم عزیز ارائه میگردد.شایان ذکر است که قیمت پایین اجناس دلالت بر غیر اصل بودن آنها ندارد و کلیه کالاها از نظر اصل بودن از سوی فروشگاه دارای ضمانت می باشند.. با توجه به رسالت و هدف حجره دار مفهومی با عنوان تخفیفات سنگین و نا معقول که بعضا در بعضی از فروشگاه ای اینترنتی مشاهده میشود به عوان مثال 40% 50% 60% وجود ندارد و حجره دار این حق را به مشتریان میدهد که لذت یک خرید مقرون به صرفه واقعی را در فضای اینترنت تجربه کنند.
شایان ذکر است که ممکن است بعضا مشتریان عزیز با مقایسه قیمتهای حجره دار با سایر فروشگاه های اینترنتی دریابند که قیمت سایر فروشگاه ها برای یک محصول خاص هم قیمت و شاید کمتر از حجره دار باشد . دلیل این امر این است که ممکن است سایر فروشگاه ها به دلیل سود بالایی که در 90 درصد از کالاهای خود دریافت میکنند 10 درصد از کالاهای خود را با قیمت هایی بعضا پایینتر از قیمت خرید اعلام میکنند تا مشتریان به این فکر بیفتند که قیمت آن فروشگاه از بقیه فروشگاه ها مناسبتر است و پایینتر است ولی درصورتی که به صورت کلی قیمت کالا هارا مقایسه کنند متوجه میشوند که تنها حدود 3 الی 5 درصد از کالاهای حجره دار شامل این موضوع میشود و اکثر قیمت های حجره دار به علت هدفی که دارد از بقیه فروشگاه ها مناسبتر است.

نمایندگی

فروشگاه اینترنتی حجره دار در هیچ کجای ایران نمایندگی ندارد و کلیه حقوق مادی و معنوی برای فروشگاه اینترنتی حجره دار محفوظ است

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه اینترنتی حجره دار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
فروشگاه اینترنتی حجره دار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.