بسمه تعالی
فروشگاه اینترنتی حجره دار با کادری مجرب و متعهد و با توجه به خلاء موجود در فضای کسب و کار اینترنتی در خصوص قیمت های بالای اجناس در فضای کسب و کار اینترنتی نسبت به سطح بازار و خدمات محدود و ضعیف برخی از فروشگاه های اینترنتی کار خود را با توکل به خدا و با هدف جلب رضایت مردم و خدمت به مردم عزیز و با شعار فروش منصفانه خدمات بی سابقه آغاز نمود.
هدف اصلی فروشگاه اینترنتی حجره دار تامین کالاهای مورد نیاز مردم از منابع معتبر و در دسترس قرار دادن آنها با سود بسیار پایین میباشد. لزا در فروشگاه حجره دار کلیه کالاها دارای ضمانت اصلت کالا میباشند و با قیمت بسیار پایین و قیمتی مابین عمده فروشی و خرده فروشی و کمترین سود ممکن به مردم عزیز ارائه میگردد.شایان ذکر است که قیمت پایین اجناس دلالت بر غیر اصل بودن آنها ندارد و کلیه کالاها از نظر اصل بودن آنها از سوی فروشگاه دارای ضمانت می باشند.. با توجه به رسالت و هدف حجره دار مفهومی با عنوان تخفیفات سنگین و نا معقول که بعضا در بعضی از فروشگاه های اینترنتی مشاهده میشود به عوان مثال 40% 50% 60% وجود ندارد و حجره دار این حق را به مشتریان میدهد که لذت یک خرید مقرون به صرفه واقعی را در فضای اینترنت تجربه کنند.
شایان ذکر است که ممکن است بعضا مشتریان عزیز با مقایسه قیمتهای حجره دار با سایر فروشگاه های اینترنتی دریابند که قیمت سایر فروشگاه ها برای یک محصول خاص هم قیمت و شاید کمتر از حجره دار باشد . دلیل این امر این است که ممکن است سایر فروشگاه ها به دلیل سود بالایی که در 90 درصد از کالاهای خود دریافت میکنند 10 درصد از کالاهای خود را با قیمت هایی بعضا پایینتر از قیمت خرید اعلام میکنند تا مشتریان به این فکر بیفتند که قیمت آن فروشگاه از بقیه فروشگاه ها مناسبتر و پایینتر است ولی درصورتی که اگر به صورت کلی قیمت کالاهارا مقایسه کنند متوجه میشوند که تنها حدود 3 الی 5 درصد از کالاهای حجره دار شامل این موضوع میشود و اکثر قیمت های حجره دار به علت هدفی که دارد از بقیه فروشگاه ها مناسبتر است.
حجره دار درصدد است تا مشترین عزیز علاوه بر سود دنیوی از سود معنوی نیز بهره مند شوند لزا با فرستادن 10 صلواتی برای سلامتی و تعجیل در امر فرج آقا امام زمان عجل الله فرجه , هزینه ازسال کالا برای خریدهای بالای 150 هزار تومان رایگان و برای خرید های پایین تر از 150 هزار تومان 6000 هزار تومان محاسبه می شود.

از جمله مزایا و خدمات دیگر حجره دار:

1- تضمین اصالت کالا
2- تعویض کالا به مدت 10 روز (در صورتی بسته بندی کالا باز نشده باشد و استفاده نشده باشد)
3- ارسال رایگان کالا به ازای خرید بالای 150000 تومان به علت سود بسیار پایین
4- اطلاع از قیمت های تقریبی کالا از سطح بازار به دلیل عدم سود بالا
5- تخفیفات صلواتی به منظور بهره گیری از از سود معنوی
6- تضمین قیمت منصفانه
7-تعویض کالا با کالای دیگر پس از خرید

اعضای اصلی فروشگاه:

مدیر فروشگاه: علی امیری
مسئول فنی وب سایت: رضا امراللهی
مدیر بازرگانی: مریم افشارنژاد